O nas

Ars Decor to świat biżuterii z kamienia naturalnego.
Wszystkie osoby wrażliwe na piękno i elegancję chciałabym zaprosić do zapoznania się z ofertą pracowni biżuterii Ars Decor. To początek łączenia hobby i pomysłu na biznes. Chcielibyśmy, aby radość tworzenia była radością posiadacza naszych projektów.

Ars Decor specjalizuje się w tworzeniu wyjątkowej i niepowtarzalnej biżuterii z wysokiej jakości materiałów oraz kamieni naturalnych. Są to autorskie projekty i nasze działania można śledzić na Facebooku, dlatego warto polubić naszą stronę bizuteria.arsdecor.p
Jeżeli nasze projekty spodobają się Tobie lub masz własny pomysł na biżuterię z konkretnych kamieni naturalnych w wybranym dla siebie wzorze, zachęcam do kontaktu – przygotujemy projekt według indywidualnego zamówienia.

Zapraszamy do kontaktu.

o nas

Sposoby płatności

Akceptujemy płatności przelewem na rachunek bankowy sklepu, jak również poprzez płatności elektroniczne. Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Przelewy24.

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia lub poprzez płatności online. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

Dostępne formy płatności:

1. Szybkie płatności online:

Przelewy24

2. Przelew tradycyjny:

Płatności można dokonywać za pomocą przelewu na następujące konto bankowe:
MBank: 94 1140 2004 0000 3802 7857 6847

Dostawa

Paczkomat InPost: 13 zł
Przesyłka kurierska: 15 zł

PRZESYŁKA GRATIS PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 250 ZŁ!

Towar wysyłany jest w ciągu 3 dni od zaksięgowania wpłaty, od poniedziałku do piątku. Czas dostawy jest zależny od wybranej formy przesyłki.

Przy zamówieniach biżuterii z kamieni naturalnych ręcznie robionej Marki Ars Decor czas oczekiwania zależy od indywidualnych ustaleń i dostępności.

.
X